Sırbistan Belgrat - Yurtdışı Turları Tekirdağ

NIRVANA TRAVEL TEKİRDAĞ
DÜNYA BİZİMLE GÜZEL
nirvanatravel@outlook.com
info@nirvanatravel.org
0090 538 775 55 11
TEKİRDAG / TURKEY
YURTDIŞI YOLCU TAŞIMACILIĞI
İçeriğe git

Sırbistan Belgrat

Balkan Turları
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINDA HAFTA SONU SIRBİSTAN-BELGRAT GEZİSİ
2 Gün 1 Gece Konaklamalı

       
       1.Gün  28 Ekim cuma akşam saatlerinde Belgrat a haraket..Edirne Kapıkule sınır kapısından Bulgaristan a giriş Plovdiv-Sofya güzergahını kullanarak Sırbistan a giriş ve sabah saatlerinde Belgrat a varış..Buraya vardıktan sonra meşhur böreklerinle kahvaltımızı yapıp şehir turumuza başlıyoruz,basta kale megdan kalesi ve parkı,Aziz sava katedrali,cumhuriyet ve tas meydan gibi önemli tarihi yerleri gezip,spor ve kültür baskenti olan ve şu andada Sırbıstanın baskenti olan Belgratta Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği yeri seyrediyoruz.. serbest zamanda ise sehir meydanı ve alışveriş caddelerini dolasıyoruz..
      Akşam ise meshur restaurantlar,tavernalar bölgesi olan Skadarska da sırp gecesine katılıp akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde yeyip eğleniyoruz..gece konaklama otelimizde..

      2.Gün ertesi günü  otelde alacağimız kahvaltının ardından Bulgaristan Sofya ya varıyoruz..Sofya gezimizin ardından yine geldiğimiz istikamet olan Plovdiv üzerinden Kapıkule sınır kapısına varıp pasaport işlemlerimizin ardından yurda giriş yapıyoruz ve turumuzu sonlandıryoruz...

           
İçeriğe dön