Yunanistan - Yurtdışı Turları Tekirdağ

NIRVANA TRAVEL TEKİRDAĞ
DÜNYA BİZİMLE GÜZEL
nirvanatravel@outlook.com
info@nirvanatravel.org
0090 538 775 55 11
TEKİRDAG / TURKEY
YURTDIŞI YOLCU TAŞIMACILIĞI
İçeriğe git

Yunanistan

Balkan TurlarıHER HAFTA SONU YUNANİSTANDA YEMEK
YABAN HAYVANLARI (GEYİK ETİ, DAĞ KEÇİSİ, TAVŞAN, SÜLÜN, BILDIRCIN )
     


Yunanistanda çok güzel otantik bir tavernada,romantik bir ambiansta yaban hayvanları etleri sunulan güzel bir yemek,dinlence..
Yaban hayvanlarının yetiştirildiği,üretildiği bir çiftlik restaurant' ı,dilenirse aynı çiftlik içerisinde taş evlerde konaklama yapılabilinir...Tertemiz dağ havası solumak,geyikleri ve diğer hayvanları ellerimizle besleyip ve ormanda kısa bir yürüyüş ardından canlı müzik eşliğinde bir yemek için ideal bir ortam ve fırsat..
       Cumartesi sabah Yunanistana gitmek için İpsala sınır kapısına haraket,pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından  Bulgaristan sınırına yakın olan yemeğimizi yiyeceğimiz yaban hayvanlarının yetiştirildiği ve taş evlerin(bungalow) bulunduğu restaurantımıza geliyoruz.Dileyen konuklarımız dağ havasında etrafta yürüyüş yapıp geyikleri sevme ve besleme olanağına sahip olabilirler.Şömine başında ve çok güzel bir tavernada yemeğimizi yedikten sonra Bulgaristan a geçip Kapıkule sınır kapısından yurda girerek Edirne üzerinden şehrimize varıyoruz...İsteğe bağlı olarak aynı güzergahtan dönüş yapabiliriz..
   Menüde geyik eti,bıldırcın,sülün,dağ keçisi,tavşan etlerimizi tercih edebiliriz,salata,mezeler dahil olup içecekler hariçtir...

   

İçeriğe dön